Polecane
Cena: |
0,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,82 |
zł netto |
Cena: |
1,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ex9P1 S SH Uchwyt na tabliczkę 25x11mm pusty z otworem do Ex9P1/Ex9IL/Ex9PB 106776 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Szerokość | 30 mm |
| Szerokość otworu | 22.3 mm |
| Średnica otworu | 22.3 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Wysokość otworu | 6 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co Ex9P1 S SH Uchwyt na tabliczkę 25x11mm pusty z otworem do Ex9P1/Ex9IL/Ex9PB 106776 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135