Polecane
Cena: |
2700,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 700,68 |
zł netto |
Cena: |
3321,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 321,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lexium 28 serwonapęd ruchu jedno i trójfazowe 200 - 230 V 100 W LXM28AU01M3X SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 0.1 kW |
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 0.1 kW |
| Maks. napięcie wyjściowe | 240 V |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 16 Hz |
| Napięcie sieci | 220 - 220 V |
| Z elementem regulacyjnym/sterującym | tak |
| Z elementem wykonawczym | tak |
| Ze złączem do komputera PC | nie |
| Znamionowy prąd wyjściowy I2N | 0.9 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość sieci | 50/60 Hz |
| Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych | tak |
| Dozwolone zastosowanie w przemyśle | tak |
| Głębokość | 146 mm |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Liczba wejść analogowych | 3 |
| Liczba wejść cyfrowych | 6 |
| Liczba wyjść analogowych | 1 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 2 |
| Liczba złączy PROFINET | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-422 | 2 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 0 |
| Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych | nie |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu BACnet | nie |
| Obsługa protokołu CAN | tak |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | tak |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Rodzaj przemiennika | Przemiennik bezpośredni |
| Szerokość | 55 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Względna tolerancja częstotliwości sieciowej | 5 % |
| Względna tolerancja napięcia sieciowego | 10 % |
| Z interfejsem optycznym | nie |
| Z połączeniem do komputera PC | nie |
| Zintegrowany moduł hamujący (chopper) | tak |
Pliki do pobrania
LXM28AU01M3X_document -
m/download/17949031/lxm28au01m3x-document.pdf [122.88 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22005086/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP1409001EN_V3 -
m/download/17850019/envpep1409001en-v3.pdf [413.52 kB]
ENVEOLI1409001EN_V3 -
m/download/17850020/enveoli1409001en-v3.pdf [436.78 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Lexium 28 serwonapęd ruchu jedno i trójfazowe 200 - 230 V 100 W LXM28AU01M3X SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135