Polecane
Cena: |
182,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
182,06 |
zł netto |
Cena: |
223,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
223,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XAPS Płyta czołowa z nawiertami 2 poziome otwory metalowa XAPE302 SCHNEIDER
Płyta ta pozwala chronić elementy przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz dzięki anodowanemu stopowi aluminium również przed czynnikami chemicznymi. Jest zgodna z elementami Harmony o średnicy 22mm. Posiada stopień ochorny IP65/IP657 – odporność na kurz, wodę, uszkodzenia mechaniczne - dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach.
Parametry techniczne: Harmony XAPS Płyta czołowa z nawiertami 2 poziome otwory metalowa XAPE302 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworów | 22 mm |
| Kolor | Inne |
| Liczba pozycji sterowniczych | 2 |
| Materiał | Aluminium |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 72 mm |
| Wysokość | 105 mm |
Pliki do pobrania
XAPE302_document -
m/download/17932616/xape302-document.pdf [106.21 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22015101/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6416800 -
m/download/17803148/ue-nve6416800.pdf [270.17 kB]
ENVPEP2111017EN -
m/download/17803147/envpep2111017en.pdf [312.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135