Polecane
Cena: |
40,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,10 |
zł netto |
Cena: |
49,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XALE Pusta kaseta sterująca 2 otwory fi22 jasnoszara XALE2 SCHNEIDER
Kaseta ster. pusta, XAL-E, kolor szary, 2 wycięcia, IP54, dla XB7 O 22mm. rodzina produktów: Harmony XALE - typ produktu: pusta stacja sterująca - opis skrócony: XALE - przeznaczenie urządzenia: do jednostek sterujących i sygnalizacyjnych XB7 O 22 mm - we
Parametry techniczne: Harmony XALE Pusta kaseta sterująca 2 otwory fi22 jasnoszara XALE2 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworów | 22.5 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Gatunek materiału obudowy | ABS |
| Głębokość | 52 mm |
| Kolor pokrywy obudowy | Czarny |
| Liczba pozycji sterowniczych | 2 |
| Rodzaj konstrukcji obudowy | Obudowa do montażu natablicowego |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 73 mm |
| Wysokość | 115 mm |
Pliki do pobrania
XALE2_document -
m/download/17932559/xale2-document.pdf [98.71 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22015001/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6415300 -
m/download/17801889/ue-nve6415300.pdf [269.73 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XALE Pusta kaseta sterująca 2 otwory fi22 jasnoszara XALE2 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135