Polecane
Cena: |
125,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
121,89 |
zł netto |
Cena: |
154,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
149,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XB4 Przełącznik 2 położeniowy z długim piórem kłódka czarny metalowy ZB4BJ294 SCHNEIDER
Ta głowica przełączająca zapewnia ergonomiczny interfejs do sterowania maszynami. Jest dostarczany z długim uchwytem z możliwością blokowania, dzięki czemu upoważniony personel może bezpiecznie zmieniać operacje. Można go łatwo zainstalować na kompatybilnych przełącznikach wyboru i zapewnić skuteczny sposób ustawiania urządzenia w różnych trybach pracy. Jest odporny na uderzenia, pył, wodę i wibracje dzięki certyfikatowi IP69K, dzięki czemu jest idealny do pracy w trudnych warunkach.
Parametry techniczne: Harmony XB4 Przełącznik 2 położeniowy z długim piórem kłódka czarny metalowy ZB4BJ294 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Możliwość podświetlenia | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP67/IP69K |
| Bez samopowrotu | tak |
| Kolor elementu sterowniczego | Czarny |
| Kolor pierścienia czołowego | Chrom |
| Kształt soczewki | Okrągły |
| Liczba stopni przełączania | 2 |
| Materiał pierścienia czołowego | Metal |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Długa rączka obrotowa |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP67/IP69K |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Średnica otworu | 22.5 mm |
| Z pierścieniem czołowym | tak |
| Z podświetleniem | nie |
| Z samopowrotem | nie |
Pliki do pobrania
download -
m/download/17800076/download.zip [885.03 kB]
ZB4BJ294_document -
m/download/17929395/zb4bj294-document.pdf [454.66 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22016855/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6415100 -
m/download/17800075/ue-nve6415100.pdf [273.05 kB]
ENVPEP1808008EN_V1 -
m/download/17800073/envpep1808008en-v1.pdf [679.57 kB]
ENVEOLI1808008EN_V1 -
m/download/17800074/enveoli1808008en-v1.pdf [799.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XB4 Przełącznik 2 położeniowy z długim piórem kłódka czarny metalowy ZB4BJ294 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135