Polecane
Cena: |
4666,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 666,00 |
zł netto |
Cena: |
5739,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5 739,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Dławik 690V 50Hz 100kVar 190Hz LVR07X00A69T SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd znamionowy (Ith) przy napięciu znamionowym AC | 94 A |
| Moc elementu filtrującego | 100 kvar |
| Prąd znamionowy przy AC | 83.67 - 83.67 A |
| Znamionowa częstotliwość pracy | 50 - 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Liczba biegunów po stronie wejściowej | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 690 V |
| Współczynnik tłumienia | 7 % |
Pliki do pobrania
LVR07X00A69T_document -
m/download/17927471/lvr07x00a69t-document.pdf [114.56 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22003839/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ECDVarPlusDR2016_V1 -
m/download/16812440/ecdvarplusdr2016-v1.pdf [639.02 kB]
Internal PEP ENVPEP121215EN_V2 -
m/download/16812439/internal-pep-envpep121215en-v2.pdf [369.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135