Polecane
Cena: |
5122,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5 122,59 |
zł netto |
Cena: |
6300,78 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6 300,78 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Modicon X80 redundantny moduł zasilający 24..48 V DC wzmocniona obudowa BMXCPS4022H SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. prąd wejściowy DC | 1 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy dla DC | 5 A |
| Napięcie wejściowe dla DC | 24 - 48 V |
| Napięcie wyjściowe dla DC | 3.3 - 24 V |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 150 mm |
| Moc wyjściowa | 40 W |
| Redundancja | tak |
| Rodzaj napięcia wejściowego | AC/DC |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | AC/DC |
| Szerokość | 68 mm |
| Wysokość | 100 mm |
Pliki do pobrania
BMXCPS4022H_document -
m/download/17925545/bmxcps4022h-document.pdf [81.64 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21995303/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DCE_M340_M580_sep2022 -
m/download/17791383/dce-m340-m580-sep2022.pdf [420.25 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Modicon X80 redundantny moduł zasilający 24..48 V DC wzmocniona obudowa BMXCPS4022H SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135