Polecane
Cena: |
42,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,50 |
zł netto |
Cena: |
52,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
24 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Zasilacz impulsowy 12V 500mA MAZAS12/500 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. prąd wejściowy DC | 0 A |
| Maksymalny prąd wejściowy dla AC 50 Hz | 0 A |
| Maksymalny prąd wejściowy dla AC 60 Hz | 0 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy dla AC 50 Hz | 0 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy dla AC 60 Hz | 0 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy dla DC | 0 A |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 0 mm |
| Moc wyjściowa | 0 W |
| Redundancja | nie |
| Szerokość | 0 mm |
| Wysokość | 0 mm |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23670872/karta-katalogowa.pdf [110.82 kB]
500-declaration-RoHS-pl-1.pdf -
m/download/23670873/500-declaration-rohs-pl-1-pdf.pdf [224.37 kB]
UE FF014.1_26 ZI dek zgod CE (LVD EMC RoHS WEEE).pdf -
m/download/23670874/ue-ff014-1-26-zi-dek-zgod-ce-lvd-emc-rohs-weee-pdf.pdf [180.86 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135