Polecane
Cena: |
93,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
93,03 |
zł netto |
Cena: |
114,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
114,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Uchwyt do baterii M221 TMAHOL02 SCHNEIDER
Część zamienna - Uchwyt baterii Modicon M221 - sprzedawany po 2 sztuki. Zestaw 2 uchwytów baterii jest przeznaczony do sterowników logicznych Modicon M221 i M221 Book. Służy do przechowywania baterii w sterownikach. Jego wymiary to: wysokość 34,8 mm, szerokość 25,5 mm. Waży 0,130kg. Produkt posiada certyfikaty CE, IACS E10, CSA, RCM, LR, ABS, DNV-GL, EAC i CULus. Spełnia normy EN/IEC 61010-2-201, EN/IEC 61131-2 i EN/IEC 60664-1. Sterowniki Modicon M221 pozwalają osiągąć wzorcową wydajność, jednocześnie zwiększając rentowność, dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu EcoStruxure Machine Expert Basic.
Parametry techniczne: Uchwyt do baterii M221 TMAHOL02 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | tak |
| Część zamienna/zapasowa | nie |
| Głębokość | 0 mm |
| Materiał | Inne |
| Rodzaj akcesorium/części | Elementy mocujące, zestaw do mocowania |
| Rodzaj osprzętu elektrycznego | Bateria/akumulator |
| Rodzaj osprzętu mechanicznego | Inne |
| Szerokość | 25.5 mm |
| Wysokość | 34.8 mm |
Pliki do pobrania
TMAHOL02_document -
m/download/17925795/tmahol02-document.pdf [64.98 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22013013/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt do baterii M221 TMAHOL02 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135