Polecane
Cena: |
6089,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6 089,61 |
zł netto |
Cena: |
7490,22 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7 490,22 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Modbus Plus Proxy Powlekany TCSEGDB23F24FK SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Standard komunikacji bezprzewodowej 3G (UMTS) | nie |
| Akcesorium | tak |
| Część zamienna/zapasowa | nie |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 260 mm |
| IO link master | nie |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba interfejsów sprzętowych bezprzewodowych | 0 |
| Liczba złączy PROFINET | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 2 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-422 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 2 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 0 |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | tak |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | tak |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Prędkość transmisji | 10000 kb/s |
| Redundancja | nie |
| Rodzaj osprzętu elektrycznego | Inne |
| Rodzaj osprzętu mechanicznego | Inne |
| Rodzaj transmisji danych | Inne |
| Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GPRS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GSM | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej UMTS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11 | nie |
| Szerokość | 180 mm |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 60 mm |
| Z separacją galwaniczną | nie |
Pliki do pobrania
TCSEGDB23F24FK_document -
m/download/17925484/tcsegdb23f24fk-document.pdf [95.56 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012607/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DCE_CONNECTIVITY_JAN2017 -
m/download/17791066/dce-connectivity-jan2017.pdf [750.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135