Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 198,15 zł brutto
Twoja cena 122,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,00 zł brutto
Twoja cena 95,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 8,18 zł brutto
Twoja cena 4,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 99,75 zł brutto
Do koszykaCena: |
1035,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 035,96 |
zł netto |
Cena: |
1274,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 274,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER CMA-3151-250-AO-24DC-05 Przekładnik prądowy, Wyjście : 0(4)-20 mA, 0(2)-10 V 1531930000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica przepustu | 28 mm |
| Znamionowa wtórna moc pozorna | 1 VA |
| Znamionowy prąd wtórny | 0.02 A |
| Klasa dokładności | 0,5 |
| Legalizowany | nie |
| Liczba wejść pierwotnych | 1 |
| Mocowanie zatrzaskowe | nie |
| Model | Przekładnik prądowy przelotowy |
| Przyłącze obwodu wtórnego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość otworu | 30 - 30 mm |
| Współczynnik przetężeniowy | FS 5 |
| Wysokość otworu | 10 - 10 mm |
| Z ochroną przed dotykiem | tak |
| Z szyną miedzianą | tak |
| Znamionowy prąd pierwotny | 250 A |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER CMA-3151-250-AO-24DC-05 Przekładnik prądowy, Wyjście : 0(4)-20 mA, 0(2)-10 V 1531930000 /1szt./
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
29391brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
457 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11278brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22300brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15551brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
31086brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
45906brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
66 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12210brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12210brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
31630brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
332 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20715brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
29391brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
261 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22395brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11904brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
35 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135