Polecane
Cena: |
990,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
902,18 |
zł netto |
Cena: |
1218,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 109,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Częstotliwościomierz 004664 LEGRAND
Mierniki elektryczneCzęstościomierz cyfrowy- Do pomiaru częstotliwości w sieci 230 V~- Napięcie zasilania: 230 V~ (przyłączany do obwodu mierzonego)- Wyświetlacz 3-cyfrowy, zielony- Szerokość w modułach 17,5 mm: 4- Mocowanie na wsporniku montażowym TH35- Zakres 40 - 80 Hz
Parametry techniczne: Częstotliwościomierz 004664 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa dokładności | 0.002 |
| Mechanizm miernika | Cyfrowy |
| Model | Szyna DIN |
| Podświetlenie skali pomiarowej | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Straty mocy | 4.5 W |
| Szerokość | 72 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Wersja modułowa | tak |
| Wysokość | 72 mm |
| Zakres pomiarowy | 10 - 100 Hz |
Pliki do pobrania
0064W37-02 -
m/download/22631323/0064w37-02.pdf [168.85 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Częstotliwościomierz 004664 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135