Polecane
Cena: |
420,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
407,93 |
zł netto |
Cena: |
517,54 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
501,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XB5 Licznik czasu pracy 12/24V plastikowy XB5DSB SCHNEIDER
Ten licznik czasu zapewnia wskaźnik przepracowanych godzin Twojego procesu. Zapewnia prosty montaż w 22mm otworach. Jest odporny na uderzenia, pył, wodę i wibracje dzięki certyfikatom IP66, IP67 czyniąc ją idealną do pracy w ciężkich warunkach otoczenia
Parametry techniczne: Harmony XB5 Licznik czasu pracy 12/24V plastikowy XB5DSB SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna grubość ściany do montażu | 6 mm |
| Średnica otwarcia panelu przedniego | 22.5 mm |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 50 - 60 Hz |
| Zakres zliczania | 9999 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Funkcja kasowania | Brak |
| Głębokość wbudowania | 60 mm |
| Liczba cyfr | 5 |
| Model | Cyfrowy |
| Rodzaj napędu | Synchronizowany częstotliwością sieci |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy i panelowy |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 30 mm |
| Szerokość panelu przedniego | 30 mm |
| Wskaźnik pracy | tak |
| Wysokość | 30 mm |
| Wysokość panelu przedniego | 30 mm |
| Zakres napięcia wejściowego | 12 - 24 V |
Pliki do pobrania
XB5DSB_document -
m/download/17924341/xb5dsb-document.pdf [177.57 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22015586/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK-JYT5924200 -
m/download/17789064/uk-jyt5924200.pdf [560.47 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XB5 Licznik czasu pracy 12/24V plastikowy XB5DSB SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135