Polecane
Cena: |
97,86 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
97,86 |
zł netto |
Cena: |
120,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
120,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
211 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Licznik czasu pracy panelowy CLG-13T/24 CLG-13T-24V F&F
Licznik czasu pracy służy do zliczania ilości godzin pracy w automatycznych procesach produkcyjnych lub ilości godzin pracy urządzeń, które ze względu na wymogi bezpieczeństwa i sprawność eksploatacji mają określony resurs, czyli zdolność użytkową, której nie wolno przekraczać (np. zaawansowane zespoły napędowe, specjalistyczne lampy promieniotwórcze, itp.).
Parametry techniczne: Licznik czasu pracy panelowy CLG-13T/24 CLG-13T-24V F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 0 - 0 Hz |
| Zakres zliczania | 99999.9 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dokładność na dzień | 15 s |
| Funkcja kasowania | Przycisk kasowania/wejście sygnału kasowania |
| Głębokość wbudowania | 52 mm |
| Liczba cyfr | 6 |
| Model | Cyfrowy |
| Rodzaj napędu | Kwarc |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Sposób montażu | Montaż czołowy |
| Szerokość | 48 mm |
| Wskaźnik pracy | tak |
| Wysokość | 24 mm |
| Zakres napięcia wejściowego | 4 - 30 V |
Pliki do pobrania
elff_clg_13t_24v_inst_d141121_pl.pdf [2022-03-10 10:40, 65.84 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23671954/karta-katalogowa.pdf [676.65 kB]
CLG-13T-24V-instructions-for-use-1 -
m/download/23671958/clg-13t-24v-instructions-for-use-1.pdf [65.84 kB]
CLG-13T-24V-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23671953/clg-13t-24v-declaration-pref-origin-status-1.pdf [212.90 kB]
CLG-13T-24V-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23671957/clg-13t-24v-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Licznik czasu pracy panelowy CLG-13T/24 CLG-13T-24V F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135