Polecane
Cena: |
593,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
593,00 |
zł netto |
Cena: |
729,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
729,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekaźnik zdalnego sterowania GSM - licznik impulsów i czasu pracy / załącz-wyłącz / funkcja alarm 230V 1Z SimplyMAX-P05 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe dla AC 50 Hz | 160 - 260 V |
| Napięcie wejściowe dla AC 60 Hz | 160 - 260 V |
| Częstotliwość napięcia wejściowego | 100 Hz |
| Liczba cyfr | 99999999 |
| Liczba wyjść przekaźnikowych z funkcją sygnalizacji | 4 |
| Mechanizm miernika | Cyfrowy |
| Model | Szyna DIN |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Straty mocy | 1.5 W |
| Szerokość | 52 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wersja modułowa | tak |
| Wysokość | 65 mm |
| Z funkcją kasowania | tak |
Pliki do pobrania
ue_ff033_18_plc_max_gsm_dek_zgod_ce_dyrektywa_red_1.pdf [2022-03-10 10:45, 216.50 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23831929/karta-katalogowa.pdf [2.41 MB]
SIMplyMAX-P05-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23831928/simplymax-p05-declaration-pref-origin-status-1.pdf [216.50 kB]
SIMplyMAX-P05-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23831932/simplymax-p05-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik zdalnego sterowania GSM - licznik impulsów i czasu pracy / załącz-wyłącz / funkcja alarm 230V 1Z SimplyMAX-P05 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135