Polecane
Cena: |
259,71 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
259,71 |
zł netto |
Cena: |
319,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
319,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Łącznik czasowy Acti9 mechaniczny IH 24h 1c ARM CCT15365 SCHNEIDER
Acti 9 — IH — mechaniczny łącznik czasowy — 24 godz. — 200 godz. pamięci. rodzina produktów: Acti 9 - opis skrócony: IH 24h 1c ARM - typ produktu: mechaniczny łącznik czasowy - funkcja dostępna: ręczna zmiana czasu.
Parametry techniczne: Łącznik czasowy Acti9 mechaniczny IH 24h 1c ARM CCT15365 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | nie |
| Autonomia / rezerwa chodu w godzinach | 150 |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | tak |
| Częstotliwość napięcia zasilania od/do | 50 - 60 Hz |
| Dokładność na dzień | 1 s |
| Głębokość | 66 mm |
| Liczba kanałów | 1 |
| Maks. moc przełączana LED | 180 W |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 1 | 15 min |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program roczny | nie |
| Program tygodniowy | nie |
| Programowanie 60 min. | nie |
| Programowanie dobowe | tak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj styku | Styk przełączny |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowany kwarcowo | nie |
| Synchronizowany częstotliwością sieci | nie |
| Szerokość | 54 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Tarcza sterująca 1 | 15 min |
| Wstępna nastawa przełączenia | tak |
| Wysokość | 90 mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 110 - 230 V |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 16 A |
Pliki do pobrania
CCT15365_document -
m/download/17946812/cct15365-document.pdf [109.32 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21997782/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1002822-1 -
m/download/17849762/1002822-1.pdf [829.33 kB]
ENVPEP060104EN -
m/download/17849760/envpep060104en.pdf [281.22 kB]
Push_Button_Dimmer_ALB45190_ALTIRA_TT03_V3_1 -
m/download/17849761/push-button-dimmer-alb45190-altira-tt03-v3-1.pdf [275.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Łącznik czasowy Acti9 mechaniczny IH 24h 1c ARM CCT15365 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135