Polecane
Cena: |
26,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,31 |
zł netto |
Cena: |
32,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PROGRAMATOR CZASOWY MECHANICZNY 24H SCHELINGER A26-TSGM1 BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | nie |
| Autonomia / rezerwa chodu w godzinach | 24 |
| Częstotliwość napięcia zasilania od/do | 50 - 50 Hz |
| Dokładność na dzień | 3 s |
| Głębokość | 63 mm |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 1 | 15 min |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program roczny | nie |
| Program tygodniowy | nie |
| Programowanie dobowe | tak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowany kwarcowo | nie |
| Synchronizowany częstotliwością sieci | tak |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wstępna nastawa przełączenia | nie |
| Wysokość | 92 mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 230 - 230 V |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 16 A |
Pliki do pobrania
deklaracja_zgodnosci_ue_tsgm1.pdf [2022-03-18 14:05, 422.89 kB]
karta_katalogowa_tsgm1_tsge2_schelinger.pdf [2022-03-18 14:05, 360.13 kB]
manual_tsgm1.pdf [2022-03-18 14:05, 6.08 MB]
karta-katalogowa-tsgm1-tsge2-schelinger -
m/download/13119127/karta-katalogowa-tsgm1-tsge2-schelinger.pdf [360.13 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-tsgm1 -
m/download/13118679/deklaracja-zgodnosci-ue-tsgm1.pdf [422.89 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co PROGRAMATOR CZASOWY MECHANICZNY 24H SCHELINGER A26-TSGM1 BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135