Polecane
Cena: |
3,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,45 |
zł netto |
Cena: |
4,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
42 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Z-DST Element dystansowy 248949 EATON
Element dystansujący, 0,5JC
Parametry techniczne: Z-DST Element dystansowy 248949 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 0 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 0 |
| Do montażu z | Uniwersalny |
| Funkcja | Inne |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 0 V |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj wyposażenia dodatkowego | Inne |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0.5 |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 0 A |
Pliki do pobrania
03_Z-DS -
m/download/20577800/03-z-ds.pdf [212.50 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co Z-DST Element dystansowy 248949 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135