Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-4/100/30 3P+N 100A 30mA typ AC 23197 KANLUX
Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-4/100/30 3P+N 100A 30mA typ AC 23197 KANLUX (23197)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-4/100/30 3P+N 100A 30mA typ AC 23197 KANLUX
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Czułość AC
Napięcie znamionowe 400 V
Prąd znamionowy 100 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Znamionowy prąd różnicowy 30 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-4/100/30 3P+N 100A 30mA typ AC 23197 KANLUX