KRD10-4/25/30-B Wyłącznik różnicowoprądowy IDEAL TS 4P KRD10-4/25/30-B typ B KANLUX
KRD10-4/25/30-B Wyłącznik różnicowoprądowy IDEAL TS 4P KRD10-4/25/30-B typ B KANLUX (38539)
10 dni
Stan magazynowy producenta
44 SZT
Stopień ochrony (IP) IP20
Liczba biegunów 4
Napięcie znamionowe 400 V
Prąd znamionowy 25 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Znamionowy prąd różnicowy 30 A