Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,23 zł brutto
Twoja cena 33,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 54,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszykaCena: |
307,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
306,99 |
zł netto |
Cena: |
377,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
377,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
14 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 63A 300mA 6kA typ A S CPA463J HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791357/0/hager_CPA463J_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 63A 300mA 6kA typ A S CPA463J HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Liczba biegunów | 4 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7005 |
| Ochrona selektywna | tak |
| Odporność na udar prądowy | 5 kA |
| Prąd znamionowy | 63 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 18.5 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 6 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | tak |
| Z blokadą | nie |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.3 A |
Pliki do pobrania
hager_cpa463j_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 15:30, 251.42 kB]
PDS_CPA463J_3301_pl-PL -
m/download/23410773/pds-cpa463j-3301-pl-pl.pdf [109.91 kB]
ID1_ID_6LE009051Ab -
m/download/23410774/id1-id-6le009051ab.pdf [1.33 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23410777/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_CPA463J_en-GB -
m/download/23410775/rohs-declaration-cpa463j-en-gb.pdf [42.12 kB]
hager_deklaracja_CE_012_PR_2026_v1_0_sig -
m/download/23410776/hager-deklaracja-ce-012-pr-2026-v1-0-sig.pdf [309.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 63A 300mA 6kA typ A S CPA463J HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22038brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14179brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
45969brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22942brutto |
|
7 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7921brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3444brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
272 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13374brutto |
|
16 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8323brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
232 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23869brutto |
|
16 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3444brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
99033brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
44 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19031brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7228brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23385brutto |
|
0 szt |
24h |
|
21 szt |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 63A 300mA 6kA typ A S CPA463J HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
260 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
59362brutto |
|
45 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14971brutto |
|
0 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1059brutto |
|
2780 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6229brutto |
|
216 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5527brutto |
|
53 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7346brutto |
|
59 szt |
24h |
|
22 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2929brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
243 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3647brutto |
|
128 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4922brutto |
|
157 SZT |
24h |
|
980 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13445brutto |
|
9 szt |
24h |
|
199 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18382brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
77 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135