Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 201,72 zł brutto
Twoja cena 134,48 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 170,97 zł brutto
Twoja cena 104,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszykaCena: |
313,26 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
313,26 |
zł netto |
Cena: |
385,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
385,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
348 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RCBO Wyłącznik różnicowonadprądowy 3x1P+N 6kA B16A 30mA Typ A QC/QBB ADZ316D HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791642/0/hager_ADZ316D_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: RCBO Wyłącznik różnicowonadprądowy 3x1P+N 6kA B16A 30mA Typ A QC/QBB ADZ316D HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 3 |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP2X |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | tak |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 4 |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem | nie |
| Odporność na udar prądowy | 3 kA |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj charakterystyki wyłączania | Bezzwłoczny |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 10.9 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Z blokadą | tak |
| Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 | 6 kA |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
hager_adz316d_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 12:17, 261.99 kB]
PDS_ADZ316D_3301_pl-PL -
m/download/23379026/pds-adz316d-3301-pl-pl.pdf [179.63 kB]
ID1_ADZ3xxC_ADZ3xxD_ADZ3xxQC_6LE000826Ad -
m/download/23379028/id1-adz3xxc-adz3xxd-adz3xxqc-6le000826ad.pdf [1.28 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23379032/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_ADZ316D_en-GB -
m/download/23379029/rohs-declaration-adz316d-en-gb.pdf [42.16 kB]
DECLARATION_24_1546_06_24 -
m/download/23379030/declaration-24-1546-06-24.pdf [316.98 kB]
PEP_HAGE-01255-V01.01-EN -
m/download/23379031/pep-hage-01255-v01-01-en.pdf [2.24 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co RCBO Wyłącznik różnicowonadprądowy 3x1P+N 6kA B16A 30mA Typ A QC/QBB ADZ316D HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
30442brutto |
|
0 szt |
24h |
|
11 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6053brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
30106brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14828brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11306brutto |
|
380 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
65579brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18764brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17289brutto |
|
18 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21896brutto |
|
23 szt |
24h |
|
80 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6343brutto |
|
0 szt |
24h |
|
500 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
65043brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
30478brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16482brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
26068brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
181 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
74859brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt RCBO Wyłącznik różnicowonadprądowy 3x1P+N 6kA B16A 30mA Typ A QC/QBB ADZ316D HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1881brutto |
|
351 szt |
24h |
|
273 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
321brutto |
|
975 SZT |
24h |
|
188 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
208 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
4648 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
341brutto |
|
559 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4922brutto |
|
135 SZT |
24h |
|
254 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
2995 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10147brutto |
|
58 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3647brutto |
|
112 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6626brutto |
|
192 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135