KRO6-2/C20/30-A Wyłącznik różnicowo-nadprądowy IDEALTS 2P KRO6-2/C20/30-A typ A KANLUX
KRO6-2/C20/30-A Wyłącznik różnicowo-nadprądowy IDEALTS 2P KRO6-2/C20/30-A typ A KANLUX (23264)
10 dni
Stan magazynowy producenta
215 SZT
Charakterystyka wyzwalania C
Czułość A
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 20 A
Rodzaj napięcia AC
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A