FAZ-PN-C16/1N Wyłącznik nadprądowy 10kA 1 moduł C16A 1P+N 279159 EATON
FAZ-PN-C16/1N Wyłącznik nadprądowy 10kA 1 moduł C16A 1P+N 279159 EATON (279159)
Nasz stan magazynowy
4 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: FAZ-PN-C16/1N Wyłącznik nadprądowy 10kA 1 moduł C16A 1P+N 279159 EATON
Wysokiej jakości wyłącznik ochronny, znamionowe napięcie pracy 230/400V, znamionowa zdolność łączenia 10 kA według UL 1077, CSA C22.2 No 235 i IEC/EN 60947-2, prądy znamionowe do 63 A, charakterystyka wyzwolenia B, C, D
Parametry techniczne: FAZ-PN-C16/1N Wyłącznik nadprądowy 10kA 1 moduł C16A 1P+N 279159 EATON
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 6 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 6 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V 10 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Głębokość wbudowania 70.5 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N tak
Kategoria przepięcia 3
Klasa ograniczenia energii 3
Liczba biegunów (całkowita) 2
Montaż podtynkowy nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 230 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Prąd znamionowy 16 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 25 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 25 mm²
Rodzaj napięcia AC
Stopień zanieczyszczenia 2
Straty mocy 3 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 75 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz