Polecane
Cena: |
10,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,88 |
zł netto |
Cena: |
13,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
51 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1879 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik nadprądowy ETIMAT 10 1P B16A 002121716 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy ETIMAT 10 1P B16A 002121716 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V | 10 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V | 10 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V | 15 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V | 15 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Głębokość wbudowania | 68 mm |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 1 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Rodzaj napięcia | Inne |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 55 °C |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
asti_old -
m/download/23197482/asti-old.pdfpage6 [5.99 MB]
ETIMAT 10 (B) -
m/download/23197483/etimat-10-b.pdf [1.76 MB]
PL010421V5 -
m/download/23197484/pl010421v5.pdf [172.18 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik nadprądowy ETIMAT 10 1P B16A 002121716 ETI
Osoby, które kupiły produkt Wyłącznik nadprądowy ETIMAT 10 1P B16A 002121716 ETI kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135