Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C32A KMB6-C32/1 IDEAL KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C32A KMB6-C32/1 IDEAL KANLUX (23160)
Cena:
7,50
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
7,50
Nasz stan magazynowy
39 szt
24h
Stan magazynowy producenta
500 szt
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C32A KMB6-C32/1 IDEAL KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 400 V
Prąd znamionowy 32 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz