Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 48,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 29,40 zł brutto
Twoja cena 10,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 36,16 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,03 zł brutto
Twoja cena 58,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,76 |
zł netto |
Cena: |
9,54 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,54 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
184 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PL6-B16/1 Wyłącznik nadprądowy 6kA B16A 1P 286521 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V | 0 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V | 0 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Głębokość wbudowania | 70.5 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 1 |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 440 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 2.3 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 75 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
03_PL6 -
m/download/20552302/03-pl6.pdf [212.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co PL6-B16/1 Wyłącznik nadprądowy 6kA B16A 1P 286521 EATON
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22491brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
150 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2081brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
2407 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
36323brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2534brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
780brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4559brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4467brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6101brutto |
|
98 SZT |
24h |
|
87 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2326brutto |
|
19 szt |
24h |
|
500 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14049brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
105 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7391brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt PL6-B16/1 Wyłącznik nadprądowy 6kA B16A 1P 286521 EATON kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2909brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
872 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2679brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
80 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2735brutto |
|
9 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2696brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11145brutto |
|
55 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13936brutto |
|
24 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135