Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P B50A KMB6-B50/3 23172 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P B50A KMB6-B50/3 23172 KANLUX (23172)
0 SZT
24h
Stan magazynowy producenta
256 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P B50A KMB6-B50/3 23172 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 3
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 400 V
Prąd znamionowy 50 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 3
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz