Polecane
Cena: |
33,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,05 |
zł netto |
Cena: |
40,65 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,65 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis serii
Parametry techniczne: MCB CLS6-C40-DC-DE Wyłącznik nadprądowy 1-bieg DC 247810 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V | 0 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V | 0 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Do instalacji podtynkowych | nie |
| Głębokość wbudowania | 70.5 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 1 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co MCB CLS6-C40-DC-DE Wyłącznik nadprądowy 1-bieg DC 247810 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135