Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C16A KMBN6-C16/1 32569 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C16A KMBN6-C16/1 32569 KANLUX (32569)
10 dni
Stan magazynowy producenta
500 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C16A KMBN6-C16/1 32569 KANLUX
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz