Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C25A KMB6-C25/1 IDEAL KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C25A KMB6-C25/1 IDEAL KANLUX (23151)
Cena:
7,54
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
7,54
Nasz stan magazynowy
0 szt
24h
Stan magazynowy producenta
500 szt
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C25A KMB6-C25/1 IDEAL KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 400 V
Prąd znamionowy 25 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz