Polecane
Cena: |
334,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
334,72 |
zł netto |
Cena: |
411,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
411,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
38 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 2P 16mm2 do RCCB 2P 54M KDN451E HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791782/0/hager_KDN451E_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 2P 16mm2 do RCCB 2P 54M KDN451E HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 1000 mm |
| Do liczby urządzeń | 54 |
| Do urządzeń z torem N | tak |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba faz | 2 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | tak |
| Przekrój | 16 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Widełkowe |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 54 |
| Wielkość odstępów | 17.8 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4.5 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 80 A |
Pliki do pobrania
hager_kdn451e_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 18:00, 217.54 kB]
PDS_KDN451E_3301_pl-PL -
m/download/23378513/pds-kdn451e-3301-pl-pl.pdf [73.86 kB]
rohs_declaration_KDN451E_en-GB -
m/download/23378514/rohs-declaration-kdn451e-en-gb.pdf [42.22 kB]
DECLARATION_26_3471_01_26 -
m/download/23378515/declaration-26-3471-01-26.pdf [364.15 kB]
PEP_HAGE-01404-V01.01-EN -
m/download/23378516/pep-hage-01404-v01-01-en.pdf [470.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 2P 16mm2 do RCCB 2P 54M KDN451E HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135