Szyna łączeniowa widełkowa 3P 63A 10mm2 (54 mod.) IZ10/3F/54 002921141 ETI
Szyna łączeniowa widełkowa 3P 63A 10mm2 (54 mod.) IZ10/3F/54 002921141 ETI (002921141)
Nasz stan magazynowy
4 SZT
24h
Stan magazynowy producenta
Do ulubionych
Opis produktu: Szyna łączeniowa widełkowa 3P 63A 10mm2 (54 mod.) IZ10/3F/54 002921141 ETI
Parametry techniczne: Szyna łączeniowa widełkowa 3P 63A 10mm2 (54 mod.) IZ10/3F/54 002921141 ETI
Parametr Wartość
Długość 1000 mm
Do urządzeń z torem N nie
Liczba faz 3
Przekrój 10 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Widełkowe
Wielkość odstępów 17.8 mm
Z izolacją tak
Znamionowy prąd ciągły Iu 63 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Szyna łączeniowa widełkowa 3P 63A 10mm2 (54 mod.) IZ10/3F/54 002921141 ETI