Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 71,59 zł brutto
Twoja cena 44,38 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 8,18 zł brutto
Twoja cena 4,68 zł brutto
Do koszykaCena: |
69,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,70 |
zł netto |
Cena: |
85,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
18 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: 3F, S-54 63A, 12 mm2 E.4039A PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 0 kA |
| Długość | 955 mm |
| Do liczby urządzeń | 18 |
| Do urządzeń z torem N | nie |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba faz | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | tak |
| Przekrój | 12 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Widełkowe |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wielkość odstępów | 17.8 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 2.5 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 0 kA |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co 3F, S-54 63A, 12 mm2 E.4039A PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9381brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9340brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15411brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2208brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22994brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
101 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1345brutto |
|
147 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5251brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2111brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6373brutto |
|
376 SZT |
24h |
|
545 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17974brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7173brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt 3F, S-54 63A, 12 mm2 E.4039A PAWBOL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10102brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2436brutto |
|
34 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135