Polecane
Cena: |
166,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
166,15 |
zł netto |
Cena: |
204,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
204,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CTX 40 30 230 U stycznik 40A, 3Zw; 230V AC/DC
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 44 mm |
| Liczba modułów | 3 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 3 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 3875 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 7750 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 860 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 3000 W |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC/DC |
| Suwak do obsługi manualnej | nie |
| Znamionowe napięcie pracy | 400 - 440 V |
| Znamionowe napięcie sterujące | 230 - 230 V |
| Znamionowy prąd pracy | 40 A |
Produkty z tej samej kategorii co CTX 40 30 230 U stycznik 40A, 3Zw; 230V AC/DC
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135