Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym instalacyjny 25A 2xNO 230V AC TYP: STM-25-20/S ZAMEL
Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym instalacyjny 25A 2xNO 230V AC TYP: STM-25-20/S ZAMEL (EXT10000287-WUN)
  • Producent: ZAMEL
  • Numer katalogowy: EXT10000287-WUN
  • Kod kreskowy EAN: 5903669487289
  • Indeks/kod produktu: 1821061
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik instalacyjny
Nasz stan magazynowy
5 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym instalacyjny 25A 2xNO 230V AC TYP: STM-25-20/S ZAMEL
Cechy funkcjonalne produktu:
  • Możliwość sterowania ręcznego
  • konfiguracja styków: 2x NO
Dane techniczne stycznika:
  • Liczba styków zwiernych: 2,000
  • Liczba styków rozwiernych: 0,000
  • Znamionowe napięcie pracy: 230 V
  • Suwak do obsługi manualnej: Tak
  • Rodzaj napięcia sterowania: AC/DC
  • Rodzaj napięcia zasilania: AC
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Znamionowy prąd pracy: 25,000 A
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia: Tak
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ZAMEL Sp. z o. o. ul. Zielona 27 43-200 Pszczyna marketing@zamel.pl
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym instalacyjny 25A 2xNO 230V AC TYP: STM-25-20/S ZAMEL