D02-LTS/63-3-HK ROZŁĄCZANIK BEZPIECZNIKOWY 3P STYK SYGN. 114322 EATON
D02-LTS/63-3-HK ROZŁĄCZANIK BEZPIECZNIKOWY 3P STYK SYGN. 114322 EATON (114322)
Nasz stan magazynowy
1 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: D02-LTS/63-3-HK ROZŁĄCZANIK BEZPIECZNIKOWY 3P STYK SYGN. 114322 EATON
Znamionowe napięcie pracy 400 VAC, nadaje się do wkładek topikowych o charakterystyce gG (gL), aM, tylko gotowy do 4JC, z FI na szynie, kodowanie prądu przez tulejowe wkłady pasowane, z możliwością plombowania, zasilanie możliwe obustronnie, wersja z łącznikiem krańcowym D02-LTS/63-3-HK, elementy dopasowujące do wkładek topikowych D01 lub wkładek bębenkowych 10x38 w zakresie dostawy
Parametry techniczne: D02-LTS/63-3-HK ROZŁĄCZANIK BEZPIECZNIKOWY 3P STYK SYGN. 114322 EATON
Parametr Wartość
Liczba biegunów 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 63 A