Polecane
Cena: |
630,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
630,42 |
zł netto |
Cena: |
775,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
775,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozłącznik Bezpiecznik R 313 25A 3P+N Z Nierozłączalnym Biegunem Neutralnym N Produkt wycofany LEGRAND
- Charakterystyka wkładek gG, gLTrójbiegunowe z nierozłączalnym biegunem neutralnym N 400 V~- Prąd znamionowy: 25 A- Szerokość w modułach 17,5 mm: 6- Typ wkładki: D 02
Parametry techniczne: Rozłącznik Bezpiecznik R 313 25A 3P+N Z Nierozłączalnym Biegunem Neutralnym N Produkt wycofany LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do instalacji w tablicach rozdzielczych | Tak |
| Do montażu czołowego centralnie | Nie |
| Do montażu na płycie | Tak |
| Do montażu pośredniego | Tak |
| Do montażu tablicowego 4-otworowego | Nie |
| Jako przełącznik nawrotny | Nie |
| Jako rozłącznik bezpieczeństwa | Nie |
| Jako rozłącznik główny | Tak |
| Jako rozłącznik remontowy | Nie |
| Jako wyłącznik awaryjny | Nie |
| Kolor elementu sterowniczego | Szary |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC [V] | 400 V |
| Opcjonalny napęd silnikowy | Nie |
| Opcjonalny wyzwalacz napięciowy | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 25 A |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Rozmiar | D02 |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP40 |
| Waga pojedynczej sztuki w g | 667,5 |
| Wbudowany napęd silnikowy | Nie |
| Z mechanizmem ryglującym | Tak |
| Zdolność łączeniowa przy 400 V [kW] | 10 kW |
| Znamionowe napięcie pracy [V] | 12 V |
| Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V [A] | 25 A |
| Znamionowy prąd ciągły Iu [A] | 25 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq [kA] | 50 kA |
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw [kA] | 50 kA |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozłącznik Bezpiecznik R 313 25A 3P+N Z Nierozłączalnym Biegunem Neutralnym N Produkt wycofany LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135