Polecane
Cena: |
39,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,50 |
zł netto |
Cena: |
48,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
82 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Modułowa podstawa bezpiecznikowa 1P+N wkł.bezp.cyl.L38 10x38mm 32A 400VAC
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dla rozmiaru bezpiecznika | 10x38 mm |
| Głębokość wbudowania | 77 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | tak |
| Liczba biegunów | 2 |
| Model zamykany | nie |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Optyczny wskaźnik zadziałania | nie |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
Pliki do pobrania
PDS_L50600_3301_pl-PL -
m/download/23425042/pds-l50600-3301-pl-pl.pdf [118.87 kB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23425045/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_L50600_en-GB -
m/download/23425044/rohs-declaration-l50600-en-gb.pdf [42.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowa podstawa bezpiecznikowa 1P+N wkł.bezp.cyl.L38 10x38mm 32A 400VAC
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135