Polecane
Cena: |
360,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
353,05 |
zł netto |
Cena: |
443,22 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
434,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
32 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SPD T3 2P sieć TN-S In=3kA Up?1,25kV styk
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Łączny prąd wyładowczy (8/20) (L+N-PE) | 10 kA |
| Poziom ochrony L-PE/N-PE | 1.4 kV |
| Znamionowy prąd wyładowczy (8/20) (L-N) | 10 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Liczba biegunów | 2 |
| Łączny prąd wyładowczy (8/20) (L1+L2+L3+N-PE) | 10 kA |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 4 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 2.5 mm² |
| Maks. zabezpieczenie nadprądowe, połączenie równoległe (bezpiecznik) | 32 A |
| Maks. zabezpieczenie nadprądowe, połączenie szeregowe (bezpiecznik) | 25 A |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 264 V |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy DC | 240 V |
| Poziom ochrony | 1.25 kV |
| Poziom ochrony L-N | 1.25 kV |
| Prąd znamionowy | 26 mA |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Typ 3 | tak |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | tak |
| Znamionowe napięcie AC | 240 V |
| Znamionowe napięcie DC | 240 V |
Pliki do pobrania
PDS_SPC203N_3301_pl-PL -
m/download/23393907/pds-spc203n-3301-pl-pl.pdf [76.34 kB]
ID1_SPC203N_6LE007483AA -
m/download/23393908/id1-spc203n-6le007483aa.pdf [595.00 kB]
rohs_declaration_SPC203N_en-GB -
m/download/23393909/rohs-declaration-spc203n-en-gb.pdf [42.08 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_330_FG_2022_V1_0 -
m/download/23393910/hager-deklaracja-ce-330-fg-2022-v1-0.pdf [183.80 kB]
PEP_SPC203N_HAGER_HAGE-00667-V01-01_EN_02122021 -
m/download/23393911/pep-spc203n-hager-hage-00667-v01-01-en-02122021.pdf [340.76 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co SPD T3 2P sieć TN-S In=3kA Up?1,25kV styk
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135