Polecane
Cena: |
796,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
796,20 |
zł netto |
Cena: |
979,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
979,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ogranicznik przepięć Acti9 iQuickPRD40r-T2-3N 3P+N T2 40 kA ze stykiem A9L16294 SCHNEIDER
Ogranicznik przepięć iQuick PRD40r — 3p+N — 264 V — ze zdalnym przeniesieniem. rodzina produktów: iQuick PRD - typ produktu: ochronnik przepięciowy z kasetą na wtyk - opis skrócony: iQuick PRD40r - zestaw styków sygnałowych: 1 SD (1 Z/O) - rodzaj ochronni
Parametry techniczne: Ogranicznik przepięć Acti9 iQuickPRD40r-T2-3N 3P+N T2 40 kA ze stykiem A9L16294 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd wyładowczy (8/20) | 40 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez prądu upływu | nie |
| Inny układ sieci | nie |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 3 |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 35 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 35 mm² |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 350 V |
| Poziom ochrony | 1.5 kV |
| Poziom ochrony L-N | 2.5 kV |
| Poziom ochrony N-PE | 1.5 kV |
| Rozmiar | Inne |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Typ 2 | tak |
| Układ sieci DC | nie |
| Układ sieci IT | nie |
| Układ sieci TN | nie |
| Układ sieci TN-C | nie |
| Układ sieci TN-C-S | nie |
| Układ sieci TN-S | tak |
| Układ sieci TT | tak |
| Wytrzymałość zwarciowa (Isccr) | 20 kA |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | tak |
| Zintegrowana zabezpieczenie przeciwzwarciowe | tak |
| Zintegrowane dobezpieczenie | nie |
| Znamionowe napięcie AC | 400 V |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) | 20 kA |
Pliki do pobrania
A9L16294_document -
m/download/17944720/a9l16294-document.pdf [106.53 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21992554/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU decl - FD16022308C - SPD_iQuick PRD 8r 20r 40r -
m/download/17848727/eu-decl-fd16022308c-spd-iquick-prd-8r-20r-40r.pdf [443.87 kB]
ENVPEP071202EN -
m/download/17848726/envpep071202en.pdf [160.23 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Ogranicznik przepięć Acti9 iQuickPRD40r-T2-3N 3P+N T2 40 kA ze stykiem A9L16294 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135