Polecane
Cena: |
153,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
153,77 |
zł netto |
Cena: |
189,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
189,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
408 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: KSPD-T1T2 275/100 1PN Ogranicznik przepięć IDEAL TS KSPD-T1T2 275/100 1PN 2P KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności | Typ 1+2 |
| Liczba biegunów | 2 |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 275 V |
| Prąd udarowy (10/350 µs) | 8 kA |
| Rozmiar | 2 moduły |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Znamionowe napięcie AC | 230 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co KSPD-T1T2 275/100 1PN Ogranicznik przepięć IDEAL TS KSPD-T1T2 275/100 1PN 2P KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135