Polecane
Cena: |
1958,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 919,76 |
zł netto |
Cena: |
2408,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 361,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Blok różnicowo-prądowy 3P 125A regulowany HBA125H HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3058068/0/hager_HBA125H_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Blok różnicowo-prądowy 3P 125A regulowany HBA125H HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna zwłoka czasowa | 1000 ms |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 6 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Czułość | Inne |
| Liczba biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 415 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Nastawa zwłoki czasowej | tak |
| Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem | tak |
| Odporność na udar prądowy | 5 kA |
| Prąd znamionowy | 125 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 2.5 - 95 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 2.5 - 70 mm² |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Straty mocy | 13 W |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Z blokadą | tak |
| Zakres nastawy znamionowego prądu różnicowego | 0.03 - 6 A |
| Znamionowy prąd różnicowy regulowany | tak |
Pliki do pobrania
hager_hba125h_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 16:09, 237.22 kB]
PDS_HBA125H_3301_pl-PL -
m/download/23416348/pds-hba125h-3301-pl-pl.pdf [84.59 kB]
6LE009392A_ID1_x160_web -
m/download/23416349/6le009392a-id1-x160-web.pdf [5.77 MB]
rohs_declaration_HBA125H_en-GB -
m/download/23416350/rohs-declaration-hba125h-en-gb.pdf [42.15 kB]
DECLARATION_22_3176_07_22 -
m/download/23416351/declaration-22-3176-07-22.pdf [1.16 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Blok różnicowo-prądowy 3P 125A regulowany HBA125H HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135