Polecane
Cena: |
2592,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 541,33 |
zł netto |
Cena: |
3188,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 125,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MCCB Blok RCD do P250 4P 250A Idn nastawny
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna zwłoka czasowa | 1000 ms |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 6 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Czułość | A |
| Liczba biegunów | 4 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 415 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Nastawa zwłoki czasowej | tak |
| Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem | tak |
| Odporność na udar prądowy | 3 kA |
| Prąd znamionowy | 250 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 35 - 185 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 35 - 150 mm² |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Straty mocy | 12.75 W |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Z blokadą | tak |
| Zakres nastawy znamionowego prądu różnicowego | 0.03 - 6 A |
| Znamionowy prąd różnicowy regulowany | tak |
Pliki do pobrania
PDS_HBT250H_3301_pl-PL -
m/download/23369038/pds-hbt250h-3301-pl-pl.pdf [94.30 kB]
rohs_declaration_HBT250H_en-GB -
m/download/23369039/rohs-declaration-hbt250h-en-gb.pdf [42.15 kB]
DECLARATION_23_1975_11_23 -
m/download/23369040/declaration-23-1975-11-23.pdf [434.14 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co MCCB Blok RCD do P250 4P 250A Idn nastawny
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135