Polecane
Cena: |
75,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
75,59 |
zł netto |
Cena: |
92,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Brzęczyk Dm324 24 V 4 Va 004111 LEGRAND
Dzwonki, Brzęczyki i gniazda wtykoweBrzęczyki i dzwonki- Częstotliwość napięcia zasilającego 50/60 Hz- Podłączenie: zaciski śrubowe- Wyposażone w okienko do opisu produktu- Stopień ochrony: IP30Brzęczyki- Napięcie: 24 V~- Moc: 5 VA- Pobór prądu.: 177 mA- Poziom dźwięku w odległości 1 m: 75 dB- Szerokość w modułach 17,5 mm: 1
Parametry techniczne: Brzęczyk Dm324 24 V 4 Va 004111 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głośność | 73 dB |
| Kolor obudowy | Inne |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Pobór prądu | 0.215 A |
| Rodzaj dźwięku | Dźwięk ciągły |
| Rodzaj prądu | AC |
| Sposób montażu | Do wbudowania |
| Wbudowany transformator | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Brzęczyk Dm324 24 V 4 Va 004111 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135