Polecane
Cena: |
363,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
331,02 |
zł netto |
Cena: |
446,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
407,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Living Now 'My Home' - Czytnik Zbliżeniowy - 1 Moduł Bticino K4215 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Długość kabla przyłączeniowego | 500 EU570036 |
| Głębokość | 46 mm |
| Klasa VdS | B |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| System sterowania radiowego | tak |
| Szerokość | 19 mm |
| Uzbrojenie bezdotykowe | nie |
| Uzbrojenie biometryczne | nie |
| Uzbrojenie elektroniczne | tak |
| Uzbrojenie mechaniczne | nie |
| Wskaźnik stanu uzbrojenia | tak |
| Wysokość | 44 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze stykiem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135