Polecane
Cena: |
28,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,11 |
zł netto |
Cena: |
34,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Detektor czujnik dymu biały F&F
Przeznaczenie detektora dymu CDM-07
Detektor dymu CDM-07 posiada zaawansowany sensor optyczny, dzięki czemu skutecznie reaguje na obecność dymu, emitując głośny alarm dźwiękowy i świetlny. Dzięki kompaktowej obudowie i łatwemu montażowi, doskonale sprawdza się do instalacji w warunkach domowych.
Uwaga! Detektor CDM-07 nie jest przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach handlowych i przemysłowych jako urządzenie kontrolne w ramach oceny zgodności z obowiązującymi normami.
Detektor przystosowany jest do wykrywania dymu, nie służy do wykrywania tlenku węgla, czy innych gazów.
Opis produktu
Parametry techniczne: Detektor czujnik dymu biały F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Praca w sieci przez łącze kablowe | nie |
| Praca w sieci przez łącze radiowe (standardowo | nie |
| Sposób/zasada działania | Optyczny |
| Temperatura zadziałania | 0 °C |
| Zawiera baterię | Roztwór alkaliczny |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Czujka dymu | tak |
| Długość | 0 mm |
| Głośność | 0 dB |
| Kolor | Biały |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna liczba połączeń sieciowych | 0 |
| Możliwość łączenia w sieć bezprzewodową (opcjonalnie) | nie |
| Napięcie zasilające dla DC | 9 - 9 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 0 |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | DC |
| Rodzaj przycisku | Kombinowany |
| Sposób montażu | Inne |
| Sygnał dźwiękowy | tak |
| Sygnał optyczny | tak |
| Szerokość | 0 mm |
| Średnica | 105 mm |
| Urządzenie autonomiczne | tak |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wysokość/głębokość | 45 mm |
| Zasilanie podstawowe | Bateria/akumulator |
| Ze wskaźnikiem napięcia | tak |
| Znamionowy prąd załączania | 0 A |
Pliki do pobrania
146916 -
m/download/23008431/146916.pdf [4.35 MB]
146963 -
m/download/23008432/146963.pdf [1.06 MB]
146964 -
m/download/23008433/146964.pdf [199.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Detektor czujnik dymu biały F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135