Polecane
Cena: |
1159,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 159,00 |
zł netto |
Cena: |
1425,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 425,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Aktor przeł. puszk. 1-kanał 16A SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd łączeniowy | 16 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dla sterowania lokalnego/ręcznego | nie |
| Do obciążeń pojemnościowych | tak |
| Inne systemy magistralne | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa dwukierunkowa | nie |
| Liczba wejść cyfrowych | 3 |
| Maks. moc przełączana LED | 400 W |
| Maksymalna liczba wyjść przełącznych | 1 |
| Maksymalna moc łączeniowa | 2500 W |
| Min. głębokość puszki montażowej | 50 mm |
| Moc wyjściowa | 2500 W |
| Moduł magistralowy odłączalny | nie |
| Możliwość podłączania różnych faz | nie |
| Możliwość rozbudowy modułowej | nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Sposób montażu | Do wbudowania |
| System magistralny Funkbus (radiowy) | nie |
| System magistralny KNX | tak |
| System magistralny KNX z transmisją radiową | nie |
| System magistralny LON | nie |
| System magistralny Powernet | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Ze złączem magistrali | tak |
| Znamionowe napięcie pracy | 230 - 230 V |
Pliki do pobrania
MTN6003-0011_document -
m/download/17955554/mtn6003-0011-document.pdf [93.88 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006405/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003764-0 -
m/download/16871752/1003764-0.pdf [348.84 kB]
ENVPEP1312020EN -
m/download/16871750/envpep1312020en.pdf [208.55 kB]
ENVEOLI1312020EN -
m/download/16871751/enveoli1312020en.pdf [127.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Aktor przeł. puszk. 1-kanał 16A SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135