Polecane
Cena: |
409,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
409,45 |
zł netto |
Cena: |
503,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
503,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Aktor Przekaźnikowy Zamka 346230 LEGRAND
Wideodomofony i domofonyAkcesoria- Aktor przekaźnikowy zamkaAktor przekaźnikowy zamka pozwala na zasilenie i otwarcie zamka. - Konfiguracja za pomocą zworek-konfiguratorów.- Szeokość: 2 moduły.
Parametry techniczne: Aktor Przekaźnikowy Zamka 346230 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dla sterowania lokalnego/ręcznego | nie |
| Do obciążeń pojemnościowych | tak |
| Inne systemy magistralne | Inne |
| Liczba wejść cyfrowych | 1 |
| Maksymalna liczba wyjść przełącznych | 1 |
| Maksymalna moc łączeniowa | 144 W |
| Możliwość podłączania różnych faz | nie |
| Możliwość rozbudowy modułowej | nie |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| System magistralny Funkbus (radiowy) | tak |
| System magistralny KNX | nie |
| System magistralny KNX z transmisją radiową | nie |
| System magistralny LON | nie |
| System magistralny Powernet | nie |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Ze złączem magistrali | tak |
| Znamionowe napięcie pracy | 18 - 27 V |
Pliki do pobrania
BT00665-b-EN -
m/download/22648682/bt00665-b-en.pdf [262.93 kB]
T4969D -
m/download/22648684/t4969d.pdf [240.71 kB]
LGRP-01026-V01.01-EN -
m/download/22648683/lgrp-01026-v01-01-en.pdf [563.72 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Aktor Przekaźnikowy Zamka 346230 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135