Polecane
Cena: |
314,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
314,76 |
zł netto |
Cena: |
387,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
387,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Wsporniki pionowe perforowane do SF SM 1 rząd 1200mm NSYSUCR40120 SCHNEIDER
Spacial SF/SM wsporniki uniwersalne, 1200 x1200 x1200mm. rodzina produktów: Spacial SF, Spacial SM - akcesoria / oddzielny typ części: uniwersalna poprzeczkas 40 mm - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy. Zalety: .. Zastosowanie: ..
Parametry techniczne: Spacial Wsporniki pionowe perforowane do SF SM 1 rząd 1200mm NSYSUCR40120 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 27 mm |
| Kolor | Inne |
| Maks. obciążenie/ładowność | 20 kg |
| Materiał | Metal |
| Model | Szyna montażowa |
| Szerokość | 1200 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 1200 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 1200 mm |
Pliki do pobrania
NSYSUCR40120_document -
m/download/17935002/nsysucr40120-document.pdf [93.89 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22009070/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17819290/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Wsporniki pionowe perforowane do SF SM 1 rząd 1200mm NSYSUCR40120 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135